Author: s***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Come in bad condition really disappointed……..
顏色: 銀色
Price: HK$2,205.19
Original Price: HK$2,228.00
| Material | Aluminum |
| Screen Resolution | 2160x1620 |
| Condition | Used |
| Color | Space Gray |
| Screen Size | 10.2" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | 5G |
| SKU | se25081092130969288 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 7947856 people said the quality is very good!
Author: s***n
Date:
Review: Come in bad condition really disappointed……..
顏色: 銀色
Author: c***5
Date:
Review: Excellent and original products!
顏色: Space Gray
Author: m***a
Date:
Review: شكله كانو جديد لسه تحت التجربه
顏色: 銀色
Author: s***b
Date:
Review: روعه كأنه جديد
顏色: 銀色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.